Šeimos šventė
2019-06-04
Šeimos šventė

Gegužės 30-osios vakarą Pašilės progimnazijos mokytojai, mokiniai ir jų tėveliai rinkosi į buvusią Varinės bendruomenės salę, kur vyko tradicine tapusi šeimos šventė „Mano šeima – mano pasaulis“.

Šventinį koncertą  šokiu pradėjo trečios klasės berniukai – džentelmenai. Pasibaigus „Džentelmenų šou“ į sceną atbėgo mažiausi mokiniai – pirmokai, kurie dūdelėmis atliko dainelę „Mėnesienoje“. Kad mokykloje gausu puikių muzikantų, patvirtino 4 klasės skudučių ansamblis, smuikininkės M. Žukauskaitės bei gitara grojusios B. Zalogaitės pasirodymai.

Smagiais šokiais renginį papuošė ketvirtos ir antros klasių mokiniai.

Žiūrovus nuoširdžiai sujaudino dramos būrelio spektaklis „Mažasis princas“, dar kartą patvirtinantis, kad patys gražiausi dalykai matomi širdimi.

Puikią nuotaiką dovanojo anglų kalba prabilę „Bremeno muzikantai“.

Mylimiausiems žmonėms nuotaikingas dainas ir gražiausius žodžius skyrė Mokinių tarybos atstovai.

Dėkojame mokytojoms R.Mackevičienei, D.Verbickienei, V.Šalaviejienei, D.Mikelevičienei, N.Bakirovienei, K.Vašatkevičienei, R.Krištaponienei, R.Narkevičienei, padėjusioms vaikams sukurti gražią šventę.