Paskutinio skambučio šventė
2019-06-11
Paskutinio skambučio šventė

Birželio 7 dieną Pašilės progimnazijoje vyko aštuntokų atsisveikinimo su mokykla šventė. Tradiciškai septintokai papuošė  jų klasę, šiltai pasitiko į šventę  ateinančius, sveikino, linkėjo geros kloties, dovanojo varpelius. Mokyklinis skambutis aštuntokams šioje mokykloje simboliškai nuaidėjo  paskutinį kartą.

Renginių kabinete aštuntokų laukė progimnazijos direktorė, mokytojai, tėveliai, šventės organizatoriai ir dalyviai. Direktorė Danutė Jaselienė džiaugėsi šia aštuntokų laida, jų kūrybingumu, dideliu noru dalyvauti įvairiose veiklose, pasiekimais olimpiadose, sporte. Gražius ir padrąsinančius linkėjimus aštuntokams skyrė pirmoji mokytoja, tėveliai.

Mieli aštuntokai, žiūrėdami į pasaulį pro atvirus langus, neužmirškite savo mokyklos. Linkime Jums sėkmės ir laimingos kelionės į naują pradžią kitoje mokykloje!