Progimnazijoje nuaidėjo pirmasis šių mokslo metų skambutis
2019-09-05
Progimnazijoje nuaidėjo pirmasis šių mokslo metų skambutis

Pašilės progimnazija pasitiko savo mokinius susikaupusi dar vienam svarbiam etapui – naujiems mokslo metams. Rudeniškai šiltą ir saulėtą rytą mokiniai, mokytojai, tėveliai, svečiai rinkosi į progimnazijos kiemelį. Tarsi rūkas ore vis sklandė vasaros prisiminimai, norėjosi būti miške, prie upės, jūros ar pas draugus, bet skambutis jau kvietė į mokyklą.

Šventiniu sveikinimu renginį pradėjusi progimnazijos direktorė Danutė Jaselienė palinkėjo visiems kūrybingų metų, viešnios – Ukmergės r. savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Dalė Steponavičienė, miesto seniūnė Zita Pečiulienė, Varinės bendruomenės pirmininkė Regina Černiauskienė – kantrybės, savitarpio supratimo.

Šis rytas įsimintiniausias buvo pirmokams: nauji veidai, vaizdai, dar nepatirtos emocijos. Kiekvienam iš jų aštuntokai įteikė po sąsiuvinį ir pieštuką – pirmoko simbolį.

Po šventinio rytmečio visi išsiskirstė į klases pirmai rudeniškai pamokai.