Progimnazijos talentai
2019-10-10
Progimnazijos talentai

Ukmergės Pašilės progimnazijoje spalio 4 (penktadienį) linksmai bei nuotaikingai buvo paminėta Mokytojų diena. Mokinių taryba pristatė mokinių Talentų šou. Mokytojai pasijuto tarsi esantys didžiojoje talentų šou salėje, nes 5-8 klasių mokiniai, įsikūniję į  žymius atlikėjus, sukūrė tikrą  talentų pasirodymą.

Renginį  pradėjo penktokai, tapę mažomis mielomis boružėlėmis. Pasirodymus tęsė septintos  klasės mokiniai su daina „Aleliuja“. Šeštos klasės mergaitės deklamavo mokytojams skirtas eiles, o berniukai visus nustebino savo šokiu. Daugiausiai aplodismentų sulaukė 8 klasės mokinys Mangirdas, tapęs M. Mikutavičium ir atlikęs jo dainą „Kaip gyveni?‘. Labiausiai žiūrovus ir komisiją nustebino aštuntokės Karina ir Virginija, suvaidinusios, kaip maži vaikai vieni tvarko namus.

Renginio pabaigoje mokiniai  norėdami padėkoti mokytojams įteikė spalvingas rudens gėlių puokštes.

K. Bartkutė, V. Uselytė, 8 kl.