Helovinas progimnazijoje
2019-10-29
Helovinas progimnazijoje

Vakarai – ilgyn, dienos – šaltyn. Tamsūs vakarai dvelkia vėsa ir... paslaptimi. Artėja ir šiurpuliukais nugarą kutenanti Helovino naktis. Spalio 25 dieną Pašilės progimnazijoje siautėjo šiurpą keliantys persirengėliai.

Po pamokų į „Baisiukų barą“ papasakoti istorijų susirinko 5-8 klasių mokinių. Norėdami įsikūnyti į baisius, šiurpą keliančius padarus, jie persirengė įvairiais kostiumais.

Monstrais tapę penktokai pasakojo baisias istorijas. Šeštokai vaidino „Monstrų barą“, kurio nemalonūs lankytojai pabėgo nesumokėję už gėrimus. Septintos klasės mokiniai supažindino su ragana, galinčia išburti ateitį. Aštuntokai, nepasidaliję vienintelio bare esančio staliuko, sukėlė tikrą raganų šėlsmą.

Po visų pasirodymų mokiniai žaidė nuotaikingus žaidimus.

Renginį vedė Mokinių tarybos pirmininkas, puikus aktorius Mangirdas Jurkėnas. Jam padėjo aštuntokės Karina Bartkutė ir Emilija Baublytė.

Karina Bartkutė, 8 kl.