Penktokų krikštynos
2019-11-22
Penktokų krikštynos

Lapkričio 15 d. po pamokų progimnazijoje vyko penktokų krikštynos. Jas organizavo 6 klasės mokiniai su savo auklėtoja Noneta Bakiroviene.

Renginio pradžioje šeštokai dezinfekavo krikštijamuosius, liepdami jiems suvalgyti po skiltelę česnako. Tada organizatoriai pateikė penktokams gausybę užduočių: jie sportavo, atsakinėjo į šmaikščius klausimus, turėjo pademonstruoti savo artistiškumą, iškalbą, orientaciją mokykloje, pabuvojo dizaineriais.

Šventės pabaigoje penktokai prisiekė mylėti ir gerbti Pašilės progimnaziją ir jos bendruomenę kol paskutinis skambutis juos išskirs, priesaiką patvirtino savo parašais. Visiems kriškštukams buvo įteikti krikšto pažymėjimai, patvirtinantys, kad po ilgų išbandymų, penktokai tapo pilnateisiais vyresniųjų klasių mokiniais.

Linkime kuo puikesnių rezultatų, tolerantiškų ir nuoširdžių draugų, rūpestingų, jus suprantančių mokytojų.