Kalėdiniai talentai
2019-12-31
Kalėdiniai talentai

Šventinis Kalėdinis renginys Pašilės progimnazijoje vyko gruodžio 19 dieną. 5-8 klasių mokiniai ir mokytojai susirinko renginių kabinete pasidžiaugti kalėdiniais talentų pasirodymais.

Pirmieji scenoje pasirodė aštuntokai. Jie vaidino visiems labai gerai žinomą pasaką „Pelenė“, norėdami  artėjant gražiausiai metų šventei parodyti, kad stebuklų tikrai nestinga.

Publiką užvedė 7 klasės mokiniai energingai atlikę grupės ABBA dainą.

Šeštokai nudžiugino savo šokiu. Mokyklos bendruomenė šios klasės mokinius jau žino kaip puikius šokėjus ir labai laukia jų pasirodymų.

Mažiausieji – penktokai – atlikdami Džordanos Butkutės dainą „Vienas namuose“ parodė, kaip kartais elgiasi vaikai, likę vieni namuose.

Renginio vedėjai Emilija Baublytė, Mangirdas Jurkėnas ir Kalėdų Senelis (Karolis Dapkevičius) ne tik pristatė dalyvius, bet ir uždavinėjo mįsles, vedė žaidimus, o komisija, vertinusi dalyvių pasirodymus, apdovanojo saldžiais prizais.

Kalėdos – tai stebuklų metas. Tai noras, kad kiekviena gyvenimo diena būtų perpildyta  gausių ir amžinų Dievo palaiminimų ir kad kiekvienas mūsų pasirinktas kelias vestų į dvasios ramybę.

Karina Bartkutė, 8 kl.