Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis
2020-09-11
Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis

Ukmergės Pašilės progimnazija dalyvauja projekte ,,Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“.

Sulaukus  įrangos pristatymo į mokyklas, atsirado didelių galimybių pradinių klasių mokiniams gamtamoksliniam ugdymui(si) per bandymus ir patyrimus. Priemonių gausa ir tikslingas jų panaudojimas mūsų progimnazijos trečiokams leido įgyti kitokios patirties, žinių.

Mokytoja R.Mackevičienė pamokų pasiruošimui naudojo veiklų aprašus. Tai kryptingas, konkretus ir daugybės laiko nereikalaujantis darbas, o rezultatai maksimalūs.

Trečiokai kartu mokytoja D. Verbickiene susipažino su termometrų įvairove. Juos lygino, kuo panašūs ir kuo skiriasi, išbandė praktiškai.

Priemonių komplektai leido mokiniams atrasti ir patirti pažinimo džiaugsmą, teorines žinias pritaikyti praktikoje. Dirbdami porose ir grupėse vaikai jautėsi atsakingai, nes rezultatai tarsi mozaika dėliojosi į bendrą visumą.

Nuotraukų ieškokite skiltyje "Projektai"