Europos kalbų diena
2020-09-26
Europos kalbų diena

Rugsėjo 26-ąją visoje Europoje švenčiama Europos kalbų diena. Mūsų progimnazijoje taip pat tapo įprasta paminėti šią dieną.

Rugsėjo 25 penktąją (penktadienį) pirmoji 5- 8 klasėse vykusi pamoka buvo skirta Europos kalbų dienai.

Penktos klasės  mokiniai per kūno kultūros pamoką, kurią vedė mokytojas Arūnas Miškinis, žaisdami su kamuoliu ir dalyvaudami estafetėse ne tik prisiminė Europos šalių sostinių pavadinimus, bet ir geografinę jų padėtį.

Šeštos klasės mokiniams lietuvių kalbos mokytoja Rasa Narkevičienė papasakojo, kokia svarbi Europoje yra lietuvių kalba, kokia ji turtinga ir vaizdinga.

Septintokai per muzikos pamoką klausėsi Europos tautų muzikos. Muzikos mokytoja Regina Krištaponienė juos mokė dainuoti Europos himną.

Rusų kalbos mokytoja Renata Kaštaljanienė aštuntokus pakvietė į viktoriną „Ar gerai žinai Europos Sąjungos kalbas“.

Džiugu, kad ir sudėtingomis sąlygomis Europos kalbų diena buvo paminėta kūrybingai ir išradingai.

Informaciją pateikė Rasa Narkevičienė, popamokinių renginių koordinatorė