Pasaulinė gyvūnų diena
2020-10-05
Pasaulinė gyvūnų diena

Pasaulinę gyvūnų dieną pasitinkant Ukmergės Pašilės progimnazijos mokytoja Vaiva Šalaviejienė iniciavo gyvąją pamoką.

,,Kviestiniai svečiai’’ – jorkšyrė Luna, suomių karelų laika Zora, jūrų kiaulytė Čipsas su nuostabia šukuosena, dekoratyvinis triušis Tomas, jorkšyro ir pekino mišrūnas Gučis, anglų kokerspanielis Netas ir samojedė Dila suteikė mokiniams puikių emocijų. Gyvūnų šeimininkai papasakojo apie augintinių priežiūrą, atsiradimo šeimoje istorijų. Pasidalino, kokius jausmus išgyvena būdami kartu, kokių problemų kyla įsigijus augintinį, kaip šeimos nariai dalijasi kiekvieno jų priežiūra.

Svarbiausia, kad mokiniai suprato, jog augintinis – tai ne trumpalaikė užgaida ir ne žaislas, o didžiulė atsakomybė.