MOKYKLOJE PAMINĖTA TARPTAUTINĖ TOLERANCIJOS DIENA
2013-12-11
MOKYKLOJE PAMINĖTA TARPTAUTINĖ TOLERANCIJOS DIENA

Šiemet, kaip ir kasmet, Ukmergės Pašilės pagrindinėje mokykloje buvo didelis dėmesys skirtas Tolerancijos dienai.

Didelio entuziazmo vedina mokyklos savivaldos pirmininkė su būreliu mokinių, gavusi nuorodas dėl šių metų Tolerancijos dienos simbolio, tuojau ėmėsi organizacinių ir vykdomųjų darbų - pagamino gėlytes, kurios buvo papuoštos sentencijomis apie toleranciją ir nuo ankstyvo penktadienio ryto dovanojo Pašilėje sutiktiems žmonėms. Sutiktus žmones stebino mokinių dėmesys, kurį jie rodė dovanodami spalvingas gėlytes su pažadais būti tolerantiškais žmonėmis.

Ukmergės Pašilės pagrindinės mokyklos mokinių savivalda