Pasaulinė autizmo diena
2021-04-02
Pasaulinė autizmo diena

Balandžio 2-oji - Pasaulinė autizmo supratimo diena. Šios dienos tikslas – didinti visuomenės informuotumą apie autizmo spektro raidos sutrikimus, atkreipti dėmesį į kylančias problemas šeimoms, auginančioms autizmo spektro sutrikimų turinčius vaikus, ugdyti visuomenės supratimą bei toleranciją kitokiems vaikams ir juos auginantiems tėvams.

Atsiliedami į Ukmergės "Ryto" specialiosios mokyklos bendruomenės kvietimą  paminėti šią dieną,  4 klasės mokiniai su mokytoja Vaiva Šalaviejiene prisijungė prie  gražios akcijos - trumpai susipažino su autizmo sąvoka, pasipuošė savo klasės langą mėlynomis saulutėmis ir   pasistengė dėvėti mėlyną drabužį. Mėlyna – autizmo dienos simbolinė spalva, kviečianti pasaulį matyti kitaip ir išreikšti supratimą bei palaikymą autizmo spektro sutrikimą turintiems žmonėms.