Sporto šventė
2021-06-03
Sporto šventė

Gegužės 27 -oji Pašilės progimnazijoje  buvo sporto diena. Ją organizavo Ukmergės Antano Smetonos gimnazijos kūno kultūros mokytojas Kastytis Kvietkauskas bei Ukmergės Pašilės progimnazijos kūno kultūros mokytojas Arūnas Miškinis .

5 - 8 klasių mokiniai po tiek daug laiko susitikę mokykloje žaidė ir pasidžiaugė vienas kito draugija.

Renginys prasidėjo  prisistatymu. Visi susėdo aplinkui, mokytojas Kastytis užtaisė pelėkautus ir davė kiekvienam, kad pasakytų savo vardą ir perduotų juos kitam. Pas ką pelėkautai susprogo, tas turėjo atlikti užduotį.

Po to žaidėme komandinius žaidimus .Pirmas žaidimas buvo su daiktais. Mes turėjome sustoti už kvadrato ribų po penkis mokinius. Turėjome mėtytis daiktais. Kiekvienas turėjo pagauti daiktą bent vieną kartą, ir kai visi buvo jau pagavę, tą daiktą turėjome įmesti  į kibirą. Kitas žaidimas buvo su vamzdžiu. Kiekvienas mokinys turėjo užrišti virvę ant vamzdžio, ir  visi atsargiai pakėlė bandė išlaikyti to vamzdžio pusiausvyrą. Pradžioje be nieko, paskui su dubenėliu, pilnu vandens. Vėliau žaidėme žaidimą su malkomis. Su draugo pagalba turėjome išsilaikyti ant malkų perduodami jas į priekį. Paskutinis žaidimas buvo kvadratas. Visi išsiskaičiavome pirmais antrais ir susibūrėme į komandas.

Smagiai pažaidę buvome pavaišinti grybukais. Ačiū mokytojams Arūnui ir Kastyčiui už gerai praleistą laiką.

Informaciją pateikė Dorotėja Suslavičiūtė, 7 kl.