Išvyka į Lokės pėdą
2021-06-21
Išvyka į Lokės pėdą

Po ilgo karantino ir sėdėjimo namuose, 5 ir 7 klasių mokiniai su klasės vadovais Noneta Bakirovienė ir Eriku Liumparu, birželio 16 d. susiruošė papramogauti nuotykių parke „Lokės pėda“ .

Net nepajutome, kaip greitai atvykome į nuotykių parką, esantį Jonavos rajone. Čia instruktorius parodė, kaip elgtis su įranga, supažindino su taisyklėmis, kurių reikia laikytis medžiuose įrengtose kliūčių trasose. Pirmiausia visi mokiniai išbandė pačią lengviausią treniruočių trasą. Vėliau, nugalėdami savo vidines baimes, ėjo prie kitų, kurios darėsi vis sudėtingesnės. Įsidrąsinę vaikai išbandė pačią baisiausią trasą - skrydį per upelį. Tai tarsi akimirka šokant parašiutu ir pojūtis, kaip teisingai pasiekti žemę.

Nuotykių parke taip buvo linksma, kad net nepastebėjome, kaip prabėgo trys valandos. Tai buvo nuotaikingai ir aktyviai praleistas laisvalaikis gamtoje.

Informaciją pateikė Noneta Bakirovienė