PATYČIŲ DĖŽUTĖ
2021-11-08
PATYČIŲ DĖŽUTĖ

Norime pranešti, kad progimnazijoje veikia PATYČIŲ DĖŽUTĖ - priemonė, kuri leidžia mokiniams anonimiškai ir greitai pranešti apie įtariamas arba įvykusias patyčias, o mokykloms – reaguoti į jas ir laiku suteikti pagalbą. Norėdami pranešti apie patyčias, meniu juostoje (juodame fone) spauskite „Patyčių prevencija“, tada – PATYČIŲ DĖŽUTĖ.

Platformą sudaro tinklalapis, mobilioji programėlė ir administravimo sistema, kurią nemokamai įsidiegti gali visos šalies mokyklos. „Patyčių dėžutę“ įsidiegusių mokyklų mokiniai tinklalapyje ar mobiliuoju įrenginiu galės užfiksuoti patyčių atvejį – nurodyti vietą, laiką, dalyvius, trumpai apibūdinti situaciją, o elektroninių patyčių atveju ir įkelti nuotrauką.

Nemokamą mobiliąją programėlę „Patyčių dėžutė” mokiniai atsisiųsti gali iš „Google Play“ arba „App store“.

Plačiau skaitykite: