Ekskursija į Vilnių
2021-12-14
Ekskursija į Vilnių

Gruodžio septintą dieną  Pašilės progimnazijos  5-7 klasių mokiniai važiavome į Vilnių. Aplankėme Vilniaus baltaskarę eglę, Katedros požemius ir lazerių areną.

Katedros požemiuose tyrinėjome netikro žmogaus kaulus. Bandėme atpažinti žmogaus lytį, nuo ko jis mirė, kuo galėjo sirgti. Matėme senovės valdovų karūnas ir jų karstus.

Pakilę iš požemių, ėjome pasivaikščioti po miestą.  Pirmiausiai apžiūrėjome spindinčią, dovanojančią baltą žiemą ir šviesią kalėdinę nuotaiką  Vilniaus eglę  Katedros aikštėje. Matėme Prezidentūrą, gražiai pasipuošusias gatves, Rotušės eglutę.

Ir galų gale nuvažiavome į ilgai lauktą lazerių areną. Joje patyrėme daug įtampos ir gavome nemažai adrenalino . Bėgiojome po labirintą ir dairėmės priešų. Reikėjo būti LABAI atidiems, galėjome tik vaikščioti. Negalėjome bėgioti, gulėti, tupėti, daryti triuku ir t.t. Laimėjo raudonųjų komandą, bet mėlynieji nedaug atsiliko. Visiems buvo labai smagu. Grįžome be jėgų, bet laimingi. Puikiai praleidome antradienį.

Informaciją pateikė Beata Tėja Grabauskaitė, 7 klasė