Išlikimo diena
2022-05-30
Išlikimo diena

Gegužės 27 dieną Pašilės progimnazijos 5-8 klasių mokiniai, vadovaujami mokytojų Rasos Narkevičienės ir Arūno Miškinio, mokėsi išlikimo meno. Mokytojas A.Miškinis papasakojo, ką reikia žinoti apie pasirengimą ekstremalioms situacijoms ir karo metui, kaip reikėtų išgyventi gamtoje, jeigu atsitiktų nelaimė. Išklausę paskaitą mokiniai ir mokytojai padarė mankštą, skirtą sąnarių paslankumui pagerinti.

Po to vyko orientacinės varžybos gamtoje. Mokiniai, susiskirstę į komandas po 4 žmones, turėjo surasti miške 5 postus, kuriuos paruošė mokinių Tarybos nariai.

Pirmąją vietą iškovojo 7-8 klasių mokinių komanda ,,Žalias“, 2-ąją vietą - 6 klasės mokinės ,,Čeburekai“, 3-ąją vietą - 8 klasės mokiniai – „Antaniniai obuoliai“.

Visi varžybų dalyviai buvo apdovanoti saldžiais prizais.