KAZIUKO MUGĖ
2014-03-17
KAZIUKO MUGĖ

Tradicija tapusi Kaziuko mugė mokykloje nepalieka abejingų nei pradinių, nei vyresnių klasių mokinių, mokytojų bei aptarnaujančio personalo.

Savo išmone kuriant rankdarbius padedant mokytojai Kristinai šiais metais stebino šeštokės, puikų tandemą ,,mama + aš‘‘ pristatė 7-os klasės mokiniai. Nuo jų neatsiliko pradinukai;  nuoširdi padėka mamoms ir močiutėms, kurios turėdamos daugybę reikalų ir rūpesčių, metai iš metų padeda prikepti  ir pateikti pirkėjams įvairių skanėstų: spurgų, žagarėlių, keksiukų, pyragų, sausainių. Norintieji turėjo galimybę įsigyti rankų darbo papuošalų, nertų staltiesėlių.
   Belieka pasidžiaugti gera šventės nuotaika, kurią sugebėjo sukurti  mokiniai , o prie jos itin daug prisidėjo jų šeimų nariai.