PAVASARINIS KONKURSAS „VAIKŲ VELYKĖLĖS 2014“
2014-05-07
PAVASARINIS  KONKURSAS „VAIKŲ VELYKĖLĖS 2014“

Ukmergės Pašilės pagrindinės mokyklos specialioji pedagogė Lina Pežinskienė susidomėjo Naisių vasaros organizuojamu konkursu Vaikų Velykėlės 2014ir pakvietė jame dalyvauti mokyklos bendruomenę. Konkurse, puoselėjančiame gilias lietuviškas tradicijas, ugdančiame tautišką vaikų mąstyseną ir bendrumo dvasia sujungiančiame žmones, panoro dalyvauti 1-8 klasių mokiniai.

Jau balandžio mėnesio pradžioje technologijų mokytojas Vigandas Bešėnas paruošė 2 metrų aukščio ir 1 metro pločio Didžiojo margučio muliažą, ant kurio mokiniai, padedami pradinių klasių mokytojų bei dailės ir technologijų mokytojos Kristinos Vašatkevičienės, dėliojo ir klijavo įvairiais raštais pačių padarytus gėlių žiedus. Šventės organizatoriai pasirūpino, kad visi konkurso dalyviai neliktų be dovanėlių ir atsiuntė kiekvienam po DVD diską ,,Pasaka apie obuolius ir kitus Obelių gyventojus“.
    Dar ir šiandien Didysis margutis džiugina kiekvieno praeinančiojo akį mokyklos fojė. Na, o jo nuotrauka iškeliavo į ,,Naisių vasaros“ tinklalapį, kur visi galės  juo pasigrožėti ir įvertinti.