SVEIKATINGUMO PERTRAUKŲ SAVAITĖ
2014-10-28
SVEIKATINGUMO PERTRAUKŲ SAVAITĖ

Spalio 13-17 dienomis progimnazijoje vyko akcija „Sveikatingumo pertraukų savaitė“, kurios metu mokiniai buvo skatinami aktyviai leisti laisvalaikį, atsipalaiduoti po protinio darbo.

Pirmadienį, ilgosios pertraukos metu, mokiniai ragavo daržovių mišraines,  pilnus natūralių vitaminų gėrimus, buvo aktyvūs daržovių atpažinimo varžybose.

Antradienis buvo skirtas šypsenos dienai. Pirmosios pertraukos metu mokiniai ir mokytojai rašė padėkos laiškus ,, Ačiū už..‘‘, antrosios pertraukos metu buvo puošiamas padėkos medis. Per šias pertraukas taip pat vyko ir ,, Mis/Misteris gražiausia šypsena‘‘ balsavimas. Trečiosios pertraukos metu buvo paskelbti konkurso ,, Gražiausia šypsena‘‘ nugalėtojai, tiek jiems, tiek dalyvavusiems konkurse buvo įteikti padėkos raštai. Ketvirtosios pertraukos metu mokiniai lauke sukūrė ,, Improvizuotą šypseną‘‘, penktosios pertraukos metu buvo žiūrimas filmukas ,, Juokas- sveikatos garantas‘‘, taip pat vyko viktorina ,, Šypsenos galia‘‘, buvo dalijami šypsenos saldainiai.

Trečiadienį per trumpąsias pertraukas mokyklos foje vaikai mankštinosi skambant piratų dainoms. Ilgoji pertrauka buvo skirta aktyviam judėjimui mokyklos sporto salėje. Vaikai išmoko ne tik įdomių mankštos, bet ir kvėpavimo pratimų.

Ketvirtadienis buvo skirtas vandens galiai. Kiekviena klasė paruošė ir pristatė plakatą, lankstė laivelius. Ilgosios pertraukos metu vaikams buvo smagu išlieti emocijasvandens balionų mūšyje.

Penktadienį pertraukų metu nė vienas  mokinys negalėjo atsispirti skambančiai rokenrolo muzikai. Ir mokiniai, ir mokytojai judėjo šokio ritmu. Aktyvius ritmus keitė rami relaksacinė muzika.

Šią savaitę įdomiau praleisti vaikams padėjo mokytojai Daina Mikelevičienė, Daiva Verbickienė, Kristina Vašatkevičienė, Marina Rockina, Rita Ginaučienė, Arūnas Miškinis, Erikas Liumparas, Regina Krištaponienė.

Daugiau akcijos akimirkų rasite galerijoje.