RUDENĖLIO ŠVENTĖ
2014-11-02
RUDENĖLIO ŠVENTĖ

Kai ruduo barsto paskutinius lapus, o saulė tik tingiai ridenasi dangaus skliautu, jau tapo tradicija organizuoti ,,Rudenėlio‘‘ šventę progimnazijos pradinių klasių mokiniams. Į renginį dažniausiai įtraukiama visa šeima: vaikai, suaugusių padedami, parodėlėje pristato tai, ką išaugino sode, darže. Stalai gausiai nukraunami  rudeniškomis , vitaminų pilnomis  gėrybėmis, mamų su meile keptais ar kitaip ruoštais skanėstais.

Daugiausia emocijų suteikia viktorina: jos metu menamos mįslės, minklės, prisimenami senieji lietuvių papročiai ir tradicijos.

Pasirodo, kad iš kartos į kartą perduodamos žinios apie maisto atsargų paruošimą žiemai, gydymąsi tuo, ką randame gamtoje, yra  ir liks mums artima, pažįstama ir iki šiolei naudojama.

Savo išradingumą mokiniai parodė pristatydami kūrybines užduotis- kiekvienai klasei teko ekspromtu pasiruošti ir suvaidinti  trumpą vaizdelį, susijusį su augalų pasauliu. Žiūrovai liko nustebinti  ir sužavėti.

Pilni įspūdžių pradinių klasių mokiniai šias geras  emocijas paskleis ir savo namuose.